آنتوان گریزمن و لیونل مسی

آنتوان گریزمن : کنار مسی بازی کردن فوق‌العاده است

آنتوان گریزمن قرار بود تابستان ۲۰۱۸ به بارسلونا ملحق شود و با این باشگاه توافق هم کرده بود اما در نهایت قراردادش را با اتلتیکو تمدید کرد تا خشم بارسایی‌ها را موجب شود اما یک سال بعد او تغییر عقیده داد و در یک پیام ویدیویی برای هواداران اتلتیکو خبر از جدایی خود داد.

تابستان امسال در نهایت انتقال گریزمن به بارسا با فعال شدن بند فسخ ۱۲۰ میلیون یورویی او نهایی شد و ستاره فرانسوی حالا بازیکن ثابت در ترکیب آبی‌واناری ها محسوب می شود. او در بازی چهارشنبه شب برابر ایبیزا در کوپادل‌ری با دبل خود منجی بارسا شد. گریزمن این فصل در ۲۷ بازی از رقابت‌های مختلف، ۱۱ گل برای آبی‌واناری‌ها به ثمر رسانده و ۴ پاس گل هم برای هم‌تیم‌هایش ساخته است.

آنتوان گریزمن در گفت‌وگو با تلویزیون DAZN گفت: از بودن در بارسلونا خوشحال هستم و این باعث افتخارم است. پدرم خیلی خوشحال است که مرا با پیراهن بارسا می‌بیند. می‌خواهم در این باشگاه تاریخ‌سازی کنم و باید بازیکن مهمی برای باشگاه بارسلونا باشم.

امیدوارم بتوانم آمارم در گلزنی و پاس‌گل را بهبود ببخشم. دارم سعی می‌کنم خودم را با تیم وفق دهم و تلاش می‌کنم تا جای ممکن تاکتیک‌های تیم را فرا بگیرم. به لحاظ فیزیکی و روانی حس خیلی خوبی دارم و می‌خواهم پیشرفت کنم.

او درباره بازی کنار لیونل مسی گفت: لئو بهترین بازیکن جهان است و این فوق‌العاده است که کنار او بازی می‌کنم. سعی می‌کنم در زمین حرکات مسی را درک کنم و وقتی او صاحب توپ است، بهتر حرکت کنم تا ارتباط بهتری با او در زمین برقرار کنم.

گریزمن درباره اتلتیکو هم بیان کرد: هواداران اتلتیکومادرید، دیگو سیمئونه و هم‌تیمی‌هایم تجربه زیبایی در آن مقطع از دوران حرفه‌ای‌ام بودند. حالا من بازیکن بارسلونا، بهترین باشگاه جهان هستم، چالشی جدید با سبک بازی جدید که کم‌کم خودم را به آن وفق می‌دهم. به نظرم ما قادر به رقابت در هر تورنمنت و کسب تمامی جام‌ها هستیم.

منبع: ورزش ۳