حبس لاکچری رونالدینیو با استخر و باشگاه بدنسازی در پاراگوئه

حبس لاکچری رونالدینیو در هتل پالماروگا

به نقل از نشریه سان، ۳۲ روز حضور رونالدینیوپشت میله‌‌های زندان در پاراگوئه به جرم استفاده از گذرنامه جعلی برای ورود به این کشور، روز گذشته (سه‌شنبه) به پایان رسید، اما او هنوز اجازه بازگشت به کشور را ندارد و همچنان در حبس خواهد بود البته از نوع خانگی. ظاهراً حصر خانگی او در محلی قرار است سپری شود که به او خیلی بد نخواهد گذشت.

حبس لاکچری رونالدینیو

به گزارش سان، محل در نظر گرفته شده برای حبس خانگی رونالدینیوی ۴۰ ساله که با قید وثیقه‌ای ۶۵۰ هزار پوندی از زندان خارج شده، هتل مجلل پنج ستاره «پالماروگا» در شهر آسونسیون است که از تمامی امکانات رفاهی از جمله استخر، باشگاه بدنسازی، فضای سبز و .. برخوردار است و سوئیت اختصاص یافته به او هم خدمات و امکانات ویژه‌ای دارد.

حبس لاکچری رونالدینیو

این سوئیت مجلل‌ترین بخش از هتل پالماروگاست که یک تلویزیون ۵۵ اینچ، سرویس بهداشتی و حمام مجهز و آشپزخانه بزرگ دارد.

در حالی که رونالدینیو تا پایان تحقیقات درباره تخلفش در این سوئیت ریاستی به سر خواهد بود، برادرش روبرتو دآسیس که او نیز به جرم مشابه دستگیر شده است، در سوئیتی مجزا در کلاس اجرایی (دو کلاس پایین‌تر از سوئیت ریاستی) اقامت خواهد داشت.

حبس لاکچری رونالدینیو

ساختمان هتلی که رونالدینیو و برادرش در آن اقامت دارند، متعلق به قرن ۱۹ است که منظره‌ای بی‌نظیر از سواحل آسونسیون را هم در اختیار ساکنان آن قرار می‌دهد. همچنین روی بام این هتل هم یک استخر شنای زیبا وجود دارد که در کنار آن خدمتکارانی برای پذیرایی از میهمانان با بهترین نوشیدنی‌ها مستقر هستند.

حبس لاکچری رونالدینیو

البته مشخص نیست که به دلیل شیوع کرونا امکان استفاده از تمامی این امکانات برای میهمانان فراهم باشد یا خیر. در حال حاضر به دلیل همین موضوع هر شب اقامت در سوئیت‌های ریاستی این هتل به ۸۷ پوند کاهش پیدا کرده، رقمی که در شرایط عادی بیش از سه برابر است.

حبس لاکچری رونالدینیو

در صورتی که جرم رونالدینیو اثبات شود او ممکن است به پنج سال زندان محکوم شود. او و برادرش در بازجویی‌های اولیه مدعی شده بودند که گذرنامه‌های جعلی را افرادی در داخل پاراگوئه به آنها داده‌اند که توسط همان افراد به این کشور دعوت شده بودند.

حبس لاکچری رونالدینیو

منبع : تسنیم