نیمار

نیمار : با یک ذهنیت قوی کسی نمی‌تواند ما را حذف کند!

نیمار پس از پیروزی ۲ بر یک پاری ‌سن‌ ژرمن مقابل آتالانتا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و صعود به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها تأکید کرد که پیش بودن حریف ایتالیایی تا دقیقه ۹۰ باعث نشده بود او به حذف و بازگشت به فرانسه فکر کند.

نیمار داسیلوا

پاریسی ‌ها بامداد امروز (پنجشنبه) در حالی آتالانتا را شکست دادند که تا آخرین دقیقه بازی از این تیم عقب بودند اما بازگشت رؤیایی مردان توماس توخل که در عرض کمتر از سه دقیقه ۲ گل زدند ، آنها را برای اولین بار در تاریخ‌ شان راهی مرحله نیمه نهایی کرد.

نیمار گفت : من هرگز فکر نکردم که فردا باید به خانه برگردم. در هر مقطع از بازی، تمام فکر و ذهن من فقط یک چیز بود : صعود به جمع ۴ تیم برتر. هیچ کسی هرگز نمی‌تواند چنین ذهنیتی را از من بگیرد و من هم سراپا برای رسیدن به فینال انگیزه‌ام. ما باید نقاط ضعف مان را برطرف و یک بازی فوق‌العاده دیگر ارائه کنیم.

نیمار ادامه داد: ما بسیار خوشحالیم و اوقات فوق‌‌ العاده ‌ای را تجربه می‌کنیم. پاری ‌سن ‌ژرمن تیم کارآمدی است. این تیم مانند یک خانواده است و تا زمانی که چنین ذهنیتی داشته باشیم هیچ کسی نمی‌تواند ما را حذف کند.

نیمار و هم‌تیمی‌هایش در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف برنده بازی امشب تیم‌های اتلتیکومادرید و لایپزیگ می‌روند.

منبع : تسنیم