آخرین خبرها
خانه / مقالات / کلاس دانش افزایی فوتبال مدرن با حضور اساتید مجرب

کلاس دانش افزایی فوتبال مدرن با حضور اساتید مجرب

کلاس دانش افزایی فوتبال مدرن به میزبانی باشگاه آلومینیوم در مجموعه ورزشی پانزده هزار نفری امام خمینی (ره) اراک برگزار شد.
باتوجه به نیاز روزافزون دانش و فناوری در ورزش برگزاری سمینارها و کلاس های آموزشی می تواند گام مفیدی برای رفع نیازهای داخلی باشد.

به نقل از کمیته آموزش فدراسیون فوتبال ایران، کلاس دانش افزایی فوتبال مدرن به میزبانی و درخواست باشگاه آلومینیوم در مجموعه ورزشی پانزده هزار نفری امام خمینی (ره) اراک زیر نظر محمدرضا خسروی نژاد مدرس بین المللی فوتبال مقیم آلمان و اوه یان مسئول کمیته آموزش فوتبال هامبورگ برگزار شد.

این کلاس های دانش افزایی با هدف ارتقاء سطح مربیان داخلی در دو نوبت صبح و عصر در قالب تئوری و عملی برگزار شد که مربیان فوتبال استان مرکزی با جدیدترین متد مربیگری روز دنیا آشنا و از تجارب مدرسین بهره مند شدند.

برگزاری این کلاس های آموزشی با حضور اساتید مجرب و مربیان برتر دنیا علاوه بر انتقال دانش فوتبال باعث گسترش آموزش آکادمیک فوتبال نیز خواهد شد و در آینده ی نه چندان دور ثمره آن نیز به بار می آید و سطح کیفی ورزش فوتبال را در داخل کشور ارتقاء می بخشد.

از این رو مسئولین ورزش کشور همواره باید آموزش فراگیر، استاندارد و قابل دسترسی را برای همه ی فعالان در ورزش فوتبال اعم از مربیان و بازیکنان فراهم کنند تا بتوانند به اهداف خود یعنی کشف و پرورش استعدادها برای رسیدن به سکوهای بین المللی دست یابند که این امر دور از دسترس نخواهد بود.

در پایان باید از تمام زنان و مردانیکه در این امر تلاش و کوشش می کنند کمال تشکر را کرد چون در نبود چنین افرادی، جوانان با استعداد به سختی می توانند راه پیشرفت و تعالی ورزش خود را بپیمایند و در بسیاری از اوقات از ادامه دادن این راه منصرف و دلسرد خواهند شد.

 

کلاس دانش افزایی فوتبال مدرن
کلاس دانش افزایی فوتبال مدرن

حتما ببینید

نیمار

نیمار داسیلوا برزیلی خاص ترین نابغه فوتبال جهان

نیمار دا سیلوا سانتوس جونیور (به پرتغالی برزیلی: Neymar da Silva Santos Júnior) متولد۵ فوریهٔ …